Akademia Rodzica

page1

Drodzy Rodzice,

zapraszamy Was do udziału w warsztatach, podczas których dowiecie się w jaki sposób wspierać dziecko w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym. Poruszymy tematy związane z asertywnością, pewnością siebie, motywacją, skuteczną komunikacją i radzeniem sobie ze stresem. Dowiemy się jak dziecko myśli, jak czuje i co zrobić, aby zainspirować je do nauki… Odpowiemy na trudne pytania dotyczące kompetencji wychowawczych.

Organizacja

Spotkania odbywają się w małych grupach – 6 do 12 osób. Czas trwania spotkania 2,5 godziny zegarowe. Uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne zawierające poznawane treści i ćwiczenia. Zajęcia są prowadzone w formie grupy otwartej. Można wziąć udział w całym cyklu spotkań lub w pojedynczym bloku tematycznym. Cena za jedną osobę za udział w warsztatach 80,00 zł. W przypadku udziału pary rodziców lub opiekunów koszt od pary wynosi 150,00 zł.

Pierwsze i drugie spotkanie poprowadzi Kira Słupczyńska – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, trener, coach.

Prowadzi badania psychologiczne oraz terapię z dziećmi i młodzieżą od 1987 r. Pomaga rodzicom i dzieciom w trudnych chwilach, aby znaleźć dobre rozwiązania. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla Niej wyjątkowe i ważne, bez względu na to ile ma lat.

 

zgłoś swój udział lub zadzwoń: 600-212-271 lub 781-551-281

Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki.