Racjonalna Terapia Zachowania

14września 2016
by Coach

chcesz-czuc-sie-lepiej-mysl-racjonalnie

Racjonalna Terapia Zachowania – jest to krótkoterminowa terapia dająca długotrwałe efekty, ponieważ umożliwia każdemu  pozbycie się nieracjonalnych zachowań i związanych z nimi problemów emocjonalnych. Można wykorzystać ją we własnym rozwoju (polecana szczególnie dla psychologów, pedagogów, kuratorów, wychowawców i nauczycieli), ale jest także niezmiernie przydatna w pracy z osobami, które doświadczają trudnych sytuacji życiowych, choroby czy przewlekłego stresu. Jej podstawowe założenie głosi, że to nie fakty wywołują nasze emocje, ale nasze przekonanie o tych faktach.

Cele spotkań:

  • zrozumienie w jaki sposób sami wpływamy na własne samopoczucie,
  • jak można kontrolować swój nastrój poprzez zmianę myślenia na racjonalne.

Zapraszamy na spotkanie indywidualne lub grupowe, aby poznać tajniki racjonalnego myślenia, a tym samym poprawić jakość własnego życia! zadzwoń 600-212-271 lub napisz do nas.

Spotkania prowadzi dr Małgorzata Burzyńska – ukończyła Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Racjonalną Terapię Zachowania, Szkołę Coachów Biznesu Akademii Set, studia podyplomowe w zakresie coachingu, szkolenia z zakresu autoterapii; członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Coachingu; posiada doświadczenie w  prowadzeniu RTZ.

Bez kategorii