z o metodzie

Dla Kogo?
Metoda Colina Rose jest przeznaczona dla dorosłych (14+). Nauka jest dostosowana do indywidualnych predyspozycji Ucznia i nastawiona na realną komunikację. Jeśli:od lat nie możesz nauczyć się języka uważasz się za „antytalent językowy”masz mało czasu marzysz o swobodnym porozumiewaniu się po angielsku chcesz skorzystać z pomocy osobistego trenera językowego, który poprowadzi Cię na co dzień jesteś gotowa podejść do do nauki języka w zupełnie nowy sposób potrafiłeś opanować polski – jeden z najtrudniejszych języków świata! to Metoda Colina Rose na pewno jest dla Ciebie. Pamiętaj: prawie wszyscy kończą nasze kursy z sukcesem, a ponad 90% Klientów nas poleca!

Jak to działa?
Metoda Colina Rose korzysta z tych samych naturalnych mechanizmów, które kiedyś pozwoliły Ci tak świetnie opanować polski.Uczymy realnej komunikacji, dlatego szybko zaczynasz mówić. Uczysz się zgodnie z własnymi predyspozycjami, więc łatwo zapamiętujesz. Uwzględniamy różnice między ludźmi – uczysz się tak, jak lubisz. Ucząc się tak, jak dla Ciebie jest najłatwiej, od razu widzisz efekty. Dopasowujemy się do Twojego stylu życia: grupy startują cały rok, a większość czasu uczysz się gdzie i kiedy chcesz. Osobisty Trener Językowy pomaga Ci na każdym kroku, także między zajęciami. Korzystasz z solidnych podstaw naukowych – nasze kursy przeszło już blisko 12 000 Uczniów, a ponad 90% poleca nas dalej!

Jak wygląda nauka?
Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym. Grupy są bardzo małe – maksimum 3 osoby. W praktyce wygląda to tak:ćwiczysz na polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/7 – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz) zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja!) czas trwania kursu: 6 miesięcy. To na pewno Twój pierwszy kurs, gdzie zajęcia w szkole bardziej przypominają zwariowane spotkanie z przyjaciółmi, a platforma online – grę komputerową lub oglądanie ulubionego serialu – niż poważny kurs językowy. Jednak zabawa i rozrywka to tylko obudowa. Z każdym dniem odkrywasz, że coraz więcej rozumiesz i potrafisz powiedzieć. Tak działa nauka, dopasowana do Ciebie!Uczysz się najłatwiej i najszybciej, kiedy korzystasz ze swojego najsilniejszego typu inteligencji – według Howarda Gardnera z Uniwersytetu Harvarda ważne jest nie tyle, czy jesteś inteligentny, ile W JAKIEJ FORMIE NAJBARDZIEJ. Poniższy test pomoże Ci ustalić Twój dominujący typ lub typy inteligencji. To Twój osobisty klucz do szybkiego uczenia się.

TEST. Mój typ inteligencji.

Oferta kliknij tutaj